Tiramisu
Tiramisu
Producent koncentratów do piekarnictwa i cukiernictwa przemysłu spożywczego
O firmie Tiramisu

W Firmie TIRAMISU zajmujemy się produkcją koncentratów spożywczych do piekarnictwa, cukiernictwa oraz przemysłu spożywczego. Firma została założona w 2004 roku wyłącznie z kapitałem polskim.

Podporządkowujemy swoje działania jednemu celowi - zaspokojenia potrzeb nabywcy (rynku) poprzez dostarczenie wysokiej jakości produktu dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji. Zapewnia to między innymi wprowadzony system jakości HACCP.

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej obsługi świadczonej przez dział sprzedaży, który tworzą doświadczeni handlowcy i technolodzy. Przyjęte przez nas i wdrażane działania sprawiają, iż produkty TIRAMISU kojarzone są z wysoką jakością, łatwością w zastosowaniu i dobrym smakiem.
Nieustannie dążymy do odkrywania szerokich możliwości rynku i wprowadzania nowych produktów, albowiem zadowolenie klienta gwarantuje sukces dziś i w przyszłości.

Produkcja oparta jest na stałej bazie asortymentowej umieszczonej w ofercie handlowej, ale wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku realizujemy i wdrażamy indywidualne projekty technologiczne.

Załoga Tiramisu
Producent koncentratów do piekarnictwa i cukiernictwa przemysłu spożywczego
tel./fax. 62 757 16 50